Formularz kontaktowy Citroen C4

Zgłoszenie uczestnictwa w Dniach Otwartych z nowym modelem Citroen C4

W związku z prezentacją nowego modelu Citroen C4 zapraszamy Państwa do pozostawienia swoich danych kontaktowych i potwierdzenia Państwa przybycia do naszego salonu w trakcie Dni Otwartych 5-8 marca 2021r. Każda osoba która wypełni to złoszenie podczas wizyty w salonie w trakcie Dni Otwartych otrzyma atrakcyjny upominek. Na podstawie poniżej podanych danych nasze biuro skontaktuje się z Państwem celem uzgodnienia dokładnego dnia i godziny Państwa przyjazdu. Jest to podyktowane troską o Państwa bezpieczeństwo z uwagi obowiązujące wytyczne przeciwpandemiczne.

Szanujemy Twoje dane.

Wszelkie informacje dotyczące praw przysługujących osobom fizycznym, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Klauzuli Informacyjnej.

(1)Grupa Mojsiuk - Mojsiuk sp. z o.o. sp.k., Mojsiuk sp. z o.o., Auto KM sp. k., Mojsiuk Motor sp. j. Mojsiuk Centrum Blacharsko - Lakiernicze S.A z siedzibą w 76 - 039 Stare Bielice, ulica Koszalińska 89

Twoja zgoda na otrzymywanie informacji o naszych produktach i usługach: