Formularz kontaktowy Mercedes-Benz EQ Power

×

Czy wiesz, że głębszy profil opon zimowych zapewnia skrócenie drogi hamowania na zaśnieżonych drogach nawet o 50% w porównaniu z oponami letnimi? Pamiętaj o wymianie opon na zimowe Mercedes Original i ruszaj w drogę bez kompromisów.

Nie daj się zaskoczyć zimie. Zadbaj o bezpieczeństwo i umów się na zimowy przegląd, podczas którego szczegółowo sprawdzimy Twój samochód. Termin zarezerwujesz online lub w aplikacji Mercedes me.

Mroźne zimowe poranki już Cię nie zaskoczą. Akumulatory Mercedes-Benz działają niezawodnie nawet przy niskich temperaturach.

Wypełnij formularz, a nasz odpowiedni sprzedawca się z Tobą skontaktuje i ustali szczegóły oferty.

Szanujemy Twoje dane.

Wszelkie informacje dotyczące praw przysługujących osobom fizycznym, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Klauzuli Informacyjnej.

(1)Grupa Mojsiuk - Mojsiuk sp. z o.o. sp.k., Mojsiuk sp. z o.o., Auto KM sp. k., Mojsiuk Motor sp. j. Mojsiuk Centrum Blacharsko - Lakiernicze S.A z siedzibą w 76 - 039 Stare Bielice, ulica Koszalińska 89

Twoja zgoda na otrzymywanie informacji o naszych produktach i usługach: